whatsapp
AMASYA ÖZLİNDA EVDEN EVE NAKLIYAT
Müşteri Hizmetleri

0 545 797 21 55

Çalışma Saatleri

07:00 - 24:00

EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Amasya Öztürk Evden Eve Nakliye Firmamız Amasya merkezde ikamet eden Amasya Firması olup Amasya da Ev Taşımacılığı Sektöründe Hizmet Sunmaktayız.

Amasya Öztürk Evden Eve Nakliye olarak Evden Eve Taşımacılığı işinde önceliğimiz Eşyalarınızın her hangibir zarar vermeden taşınmasını sağlamaktır.

Bu amaç ile Evden Eve Nakliye hizmetimizi sunarken kullandığımız araçlarımız tamamiyle Ev Taşımacılığı işi için uygun olarak tasarlanmış olup Kapalı Kasa Araçlardır. Yine Araçlarımızın içerisinde özel olarak yaptırdığımız Eşya sabitleme aparatları olup Eşya nakliyesi sırasında devirlmelere kırılmalara karşı ek bir önlem aldık.

Bahsettiğimiz gibi önceliğimiz eşyalarınız ve çalışanlarımız bu amaç ile Evden Eve Nakliye hizmetleri sunarken bir diğer ayrıcalığımız Asansörlü Vinç kullanmamız Eşyalarınız daha kolay taşımak, Zarar vermemek Eşyalarınızı daha hızlı taşımak için Evden Eve Nakliye Hizmeti esnasında Asansör kullanmaktayız.

Nakliye Sektöründeki Paravan Şirketlere Lütfen Dikkat

Lütfen Dikkat Edin Evden Eve Nakliye sekötünde faaliyet gösteren işini gerçekten düzgün yapan firmalar olduğu gibi bu sektörü istsimar eden firmalar veya kişilerde mevcut lütfen bunlara dikkat

Nakliye sektöründe Komisyoncu veya paravan şirketler mevcut bunu nasıl anlarsınız;

Hemen açıklayayım size farklı isimlerde farklı internet sitesi yaptırlar örneğin Amasya Firması olmamasına rağmen Amasya firması gibi kendisini lanse ederler Paravan bir adres gösterirler adreslerine gittiğinizde siz adresini bulamazsınız. Taşındık derler nakliye için şehir dışındayız derler bir sürü bahane bulurlar.

İkincisi olarak paravan bir web sitesini nasıl anlarsınız genelde web sitesinde kullanılan resimler hep aynıdır google dan da bakabilirsiniz örneğin evden eve nakliye diye yazın görsellerde aratın genelde kullanılan resimler hep aynıdır.

Paravan Sitelerden Bazıları Adresleri Olmamasına Rağmen Farklı Algı Yaratırlar

www.amasyaevdenevenakliye.com/

www.kastamonuevdenevenakliyeci.com/

www.ardahanevdenevenakliye.com/

www.aydinevdenevenakliyeci.com/

www.agrievdenevenakliyeci.com/

www.bayburtevdenevenakliye.com/

www.www.bilecikevdenevenakliyat.net/

www.erzincanevdenevenakliye.com/

Peki Biz Evden Eve Nakliye Hizmetini Nasıl Yaparız.

Biz müşterilerimize ve eşyalarına çok önem veririz Eşyalarını Çok dikkatli ve Özenli bir şekilde Sreç Malzeme ile Sarar daha sonra Kalın Havalı Ambalaj malzemeleri ile fazla fazla sararak her hangibir Çizilmeye kırılmaya karşı Önlem alırız

Evden Eve Nakliye Sözleşmesi Yaparız.

Eşyalarınız İçin Nakliye Sigortası Yaptırırız.

Asansörlü Vinç ile Eşyalarınızı Taşırız.

Eşyalarınızı Kapalı Kasa Araçlarımız ile Taşırız