whatsapp
AMASYA ÖZLİNDA EVDEN EVE NAKLIYAT
Müşteri Hizmetleri

0 545 797 21 55

Çalışma Saatleri

07:00 - 24:00

OFİS & İŞ YERİ TAŞIMACILIĞI

OFİS & İŞ YERİ TAŞIMACILIĞI

Amasya Öztürk Evden Eve Nakliye Firmamız Amasya merkezde ikamet eden Amasya Firması olup Amasya da Ev Taşımacılığı Sektöründe Hizmet Sunmaktayız.

Geniş ekibimiz ile her tür büro taşıma ihtiyacınızı süratli ve meselesiz karşılıyor Yetkilimiz doğrulusunda ilk olarak büro adresiniz ziyaret ediliyor. Bulgu neticesinde ihtiyaç duyulan olan hizmetlerimiz sıralanıp tek kontrat tarafımızca hazırlanmaktadır.

Büro nakliyesinde en ehemmiyetli şey paketlenen ürünlerin üstüne hangi departmandan alındığı ve kime ilişkin bulunduğu bilgisinin doğru tek şeklinde etiketlenmesidir.

Böylece yeni adrese geçildiğinde araçtan inen eşyalar karışmayacak şeklinde ekibimiz doğrulusunda yerli adına konulacaktır. Paketleme sırasında firma yetkililerimiz işin başında paketleyen takımı özellikle yönlendirmektedir. Aynı anda paketlemeyi inşa ettiren firmadan da yetki sahibi kişilerin eşyanın başında bulunması halde meselesiz tek taşınma gerçekleştirmiş oluyoruz.
Nakliye Sektöründeki Paravan Şirketlere Lütfen DikkatBütün Masa – Sandalye– Bilgisayarlarınız için kalifiye üretilmiş ambalaj malzemeleri tarafımızca temin edilmektedir.

Büro nakliyesinde sarfedilen ihtiyaç duyulan olabilecek el arabası – kalifiye yelek – çivili ayakkabı – baret firmamız doğrulusunda temin edilmektedir Paketleme ve taşıma tamamiyle profesyonel kadrolu ISG raporlu elamanlarla yapılmaktadır. İş güvenliği için istenilen evraklar firmamız doğrulusunda sağlanmaktadır.

Ofis eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden, onları kalifiye ambalajlarla paketleyerek en hızlıca yeni ofisinize ulaştırır.

Yeni ofisinize eşyalarınızı ulaştırdıktan ardından eşyalarınızın kurulumlarını gerçekleştirerek sizlere kolay tek Amasya Öztürk Evden Eve Nakliyat büro nakliyecilik hizmeti verir.

Ofisinizi siz kıymetli müşterilerimizle birlikte belirli tek tasari tarafında yeni ofisinize güvenle taşıyor.

Amasya Öztürk Evden Eve Nakliyat olarak; Büro nakliyeciliği devasa tek itina gerektiren tek işlemdir. Büro eşyalarının zarar görmeden en güvenilir şeklinde yeni adreslerine ulaşması için eşyalarınızın deneyimli personeller doğrulusunda kalifiye ambalajlarla paketlenerek güvenle, sizlere tahsis edilmiş olan aracımızın içine yerleştiriliyor.

Büro eşyalarınız hiçbir şeklinde zarar görmeden en güvenilir şartlarda yeni ofisinize taşınıyor. Ofisinize taşındıktan ardından büro eşyalarınızın kurulumları yeniden personellerimiz doğrulusunda devasa tek itina kapsamında gerçekleştirilerek sizlere teslim ediliyor